Auktioner STOLAR 8st, stapelbara, PEL, 1900-talets första hälft, sitthöjd: 45cm (slitage)

Bilder STOLAR 8st, stapelbara, PEL, 1900-talets första hälft, sitthöjd: 45cm (slitage)

STOLAR 8st, stapelbara, PEL, 1900-talets första hälft, sitthöjd: 45cm (slitage)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

60 SEK