Bilder BYRÅ 6 lådig, 18-1900 tal. H:164x 103x 50cm (slitage, fanerskador förekommer)
BYRÅ 6 lådig, 18-1900 tal. H:164x 103x 50cm (slitage, fanerskador förekommer)