Auktioner SKÅP allmoge, 1800 tal, räfflade dörrar. H:105x 115x 47cm (skador, delar saknas, slitage)

Bilder SKÅP allmoge, 1800 tal, räfflade dörrar. H:105x 115x 47cm (skador, delar saknas, slitage)

SKÅP allmoge, 1800 tal, räfflade dörrar. H:105x 115x 47cm (skador, delar saknas, slitage)

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona