Bilder SKÅP allmoge, 1800 tal, räfflade dörrar. H:105x 115x 47cm (skador, delar saknas, slitage)
SKÅP allmoge, 1800 tal, räfflade dörrar. H:105x 115x 47cm (skador, delar saknas, slitage)