Auktioner HALLMÖBEL, Sigurd Göransson, Fröseke, 1900-talets andra hälft, H: 55x 80x 38cm (bruksslitage, färgsläpp)

Bilder HALLMÖBEL, Sigurd Göransson, Fröseke, 1900-talets andra hälft, H: 55x 80x 38cm (bruksslitage, färgsläpp)

HALLMÖBEL, Sigurd Göransson, Fröseke, 1900-talets andra hälft, H: 55x 80x 38cm (bruksslitage, färgsläpp)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona