Auktioner HALLMÖBEL, Sigurd Göransson, Fröseke, 1900-talets andra hälft, H: 55x 80x 38cm (bruksslitage, färgsläpp)
Bilder HALLMÖBEL, Sigurd Göransson, Fröseke, 1900-talets andra hälft, H: 55x 80x 38cm (bruksslitage, färgsläpp)
HALLMÖBEL, Sigurd Göransson, Fröseke, 1900-talets andra hälft, H: 55x 80x 38cm (bruksslitage, färgsläpp)