Bilder Stor lykta, Koppar & metall.
Stor lykta, Koppar & metall.
Avklippt sladd, saknar glas.
Mäter ca: 69m hög & 36,5x37cm.
Bucklor, repor, slitage & skador.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
700 SEK