Auktioner Belysning Stor lykta, Koppar & metall.

Bilder Stor lykta, Koppar & metall.

Stor lykta, Koppar & metall.

100 SEK

Värdering: - SEK

Avklippt sladd, saknar glas.
Mäter ca: 69m hög & 36,5x37cm.
Bucklor, repor, slitage & skador.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

475 SEK

75 SEK