Bilder Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.
Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.
Mäter ca: 29,5cm hög & 26cm ut från vägg.
Bucklor, repor, rost.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.