Auktioner Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.

Bilder Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.

Fasad/vägglampa, Koppar, 1900-tal.

100 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 29,5cm hög & 26cm ut från vägg.
Bucklor, repor, rost.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

275 SEK

50 SEK