Auktioner Väggrelief Jörg Jeschke, 127. Signerad, daterad -71, formpressad plast. Bildmått: 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm

Bilder Väggrelief Jörg Jeschke, 127. Signerad, daterad -71, formpressad plast. Bildmått: 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm

Väggrelief Jörg Jeschke, 127. Signerad, daterad -71, formpressad plast. Bildmått: 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm

50 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar