Auktioner Väggrelief Jörg Jeschke, 127. Signerad, daterad -71, formpressad plast. Bildmått: 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Bilder Väggrelief Jörg Jeschke, 127. Signerad, daterad -71, formpressad plast. Bildmått: 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Väggrelief Jörg Jeschke, 127. Signerad, daterad -71, formpressad plast. Bildmått: 27x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
text2
3 timmar
800 SEK