Bilder Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 60x81, oramad
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 60x81, oramad
text2
3 timmar
800 SEK