Auktioner Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 60x81, oramad

Bilder Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 60x81, oramad

Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 60x81, oramad

700 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar