Auktioner Färglitografi Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 197/385, daterad - 87. Färglitografi, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Bilder Färglitografi Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 197/385, daterad - 87. Färglitografi, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Färglitografi Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 197/385, daterad - 87. Färglitografi, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

450 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar