Auktioner Färglitografi Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 197/385, daterad - 87. Färglitografi, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Bilder Färglitografi Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 197/385, daterad - 87. Färglitografi, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Färglitografi Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 197/385, daterad - 87. Färglitografi, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
text2
3 timmar
800 SEK