Bilder TRAMPSYMASKIN, Singer, H: 73x 68x 41cm utan symaskin (slitage, skador förekommer)
TRAMPSYMASKIN, Singer, H: 73x 68x 41cm utan symaskin (slitage, skador förekommer)