Auktioner TRAMPSYMASKIN, Singer, H: 73x 68x 41cm utan symaskin (slitage, skador förekommer)

Bilder TRAMPSYMASKIN, Singer, H: 73x 68x 41cm utan symaskin (slitage, skador förekommer)

TRAMPSYMASKIN, Singer, H: 73x 68x 41cm utan symaskin (slitage, skador förekommer)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona