Auktioner Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Bilder Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
text2
3 timmar
800 SEK