Auktioner Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm

Bilder Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm

Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm

600 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar