Auktioner Färglitografi Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm
Bilder Färglitografi Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm
Färglitografi Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm
text2
3 timmar
800 SEK