Auktioner Färglitografi Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm

Bilder Färglitografi Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm

Färglitografi Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm

50 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar