Auktioner Färglitografi Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Bilder Färglitografi Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Färglitografi Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
text2