Auktioner Färglitografi Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm

Bilder Färglitografi Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm

Färglitografi Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm

50 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

400 SEK

18 000 SEK