Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Grafiska blad/Litografier, Tadeusz Filipek, signerade

Bilder Grafiska blad/Litografier, Tadeusz Filipek, signerade

Grafiska blad/Litografier, Tadeusz Filipek, signerade

Värdering: - SEK

varierat skick

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

60 SEK