Auktioner Oljemålning Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm

Bilder Oljemålning Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm

Oljemålning Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm

300 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

400 SEK

18 000 SEK