Auktioner Oljemålning Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Bilder Oljemålning Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Oljemålning Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
text2