Auktioner Jan Gossaert, efter, Madonna och Jesusbarnet, olja på duk

Bilder Jan Gossaert, efter, Madonna och Jesusbarnet, olja på duk

Jan Gossaert, efter, Madonna och Jesusbarnet, olja på duk

Värdering: 2 000 SEK

Olja på duk. Osignerad.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar