Auktioner Nils Kölare, komposition, litografi, signerad

Bilder Nils Kölare, komposition, litografi, signerad

Nils Kölare, komposition, litografi, signerad

Värdering: 800 SEK

Signerad N. Kölare. Hors commerce. Daterad 87.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar