Auktioner Albin Amelin, stilleben, litografi, signerad

Bilder Albin Amelin, stilleben, litografi, signerad

Albin Amelin, stilleben, litografi, signerad

Värdering: 600 SEK

Signerad Amelin och daterad 54. Numrerad 151/360.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar