Auktioner Bengt Hedberg, (1868-1953), "Visingsö", olja på pannå, signerad och daterad 1912

Bilder Bengt Hedberg, (1868-1953), "Visingsö", olja på pannå, signerad och daterad 1912

Bengt Hedberg, (1868-1953), "Visingsö", olja på pannå, signerad och daterad 1912

Värdering: 600 SEK

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar