Bilder Bengt Hedberg, (1868-1953), "Visingsö", olja på pannå, signerad och daterad 1912
Bengt Hedberg, (1868-1953), "Visingsö", olja på pannå, signerad och daterad 1912
3 timmar
800 SEK