Auktioner Abel Gerbaud, (1888-1954), hamn i Frankrike, olja på papper, signerad

Bilder Abel Gerbaud, (1888-1954), hamn i Frankrike, olja på papper, signerad

Abel Gerbaud, (1888-1954), hamn i Frankrike, olja på papper, signerad

Värdering: 400 SEK

Signerad.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar