Auktioner Soffbord Josef Frank (1885-1967), Österrike. Diplomat, Firma Svenskt Tenn. Fanerat med mahogny, rektangulär skiva. Brännstämplad, Bredd: 110 cm. Djup: 70 cm. Höjd: 49 cm
Bilder Soffbord Josef Frank (1885-1967), Österrike. Diplomat, Firma Svenskt Tenn. Fanerat med mahogny, rektangulär skiva. Brännstämplad, Bredd: 110 cm. Djup: 70 cm. Höjd: 49 cm
Soffbord Josef Frank (1885-1967), Österrike. Diplomat, Firma Svenskt Tenn. Fanerat med mahogny, rektangulär skiva. Brännstämplad, Bredd: 110 cm. Djup: 70 cm. Höjd: 49 cm
text2
3 timmar
800 SEK