Auktioner Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsmotiv. Olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70

Bilder Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsmotiv. Olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70

Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsmotiv. Olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70

50 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar