Auktioner Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsmotiv. Olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70
Bilder Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsmotiv. Olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsmotiv. Olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70
text2
3 timmar
800 SEK