Auktioner Färgetsning Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, daterad -79. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Bilder Färgetsning Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, daterad -79. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Färgetsning Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, daterad -79. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
text2