Auktioner Färgetsning Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, daterad -79. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm

Bilder Färgetsning Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, daterad -79. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm

Färgetsning Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, daterad -79. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm

21 timmar 10 minuter

2026-01-26 19:12

14500 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

90 SEK

175 SEK