Auktioner Etsningar 2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x41 cm. Signerad

Bilder Etsningar 2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x41 cm. Signerad

Etsningar 2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x41 cm. Signerad

50 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar