Auktioner Blandteknik Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. Rö No1 Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm

Bilder Blandteknik Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. Rö No1 Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm

Blandteknik Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. Rö No1 Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm

2800 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar