Auktioner Blandteknik Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. Rö No1 Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm
Bilder Blandteknik Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. Rö No1 Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm
Blandteknik Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -54. Rö No1 Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm
text2
3 timmar
800 SEK