Auktioner Färglitografi Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad HC 10/35, sjöfågel. Färglitografi, bildmått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x68

Bilder Färglitografi Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad HC 10/35, sjöfågel. Färglitografi, bildmått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x68

Färglitografi Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad HC 10/35, sjöfågel. Färglitografi, bildmått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x68

2200 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar