Bilder SIDOBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:52x 65x 41cm (slitage, fläckar förekommer)
SIDOBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:52x 65x 41cm (slitage, fläckar förekommer)