Auktioner Engelska tallrikar gröna

Bilder Engelska tallrikar gröna

Engelska tallrikar gröna

0 SEK

Värdering: - SEK

6st engelska tallrikar i grönt. 2 nagg på undersida annars fint bruksskick.

Retuna auktion

Folkestaleden 7
635 10 Eskilstuna
Södermanland

info@retunaauktion.se
076-804 21 17

60 SEK