Auktioner Övrigt Skrivmaskin, Brother Deluxe 220

Bilder Skrivmaskin, Brother Deluxe 220

Skrivmaskin, Brother Deluxe 220

0 SEK

Värdering: - SEK

Portabel skrivmaskin, modell Deluxe 220, tillverkad av Brother. Svartlackerad metall. QWERTY-tangentbord.

Bruksskick med slitage. Funktion ej testad.

Bedömd period
1900-talets senare del

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn

info@auktionsimrishamn.se
0738017185