Bilder Skrivmaskin, Brother Deluxe 220
Skrivmaskin, Brother Deluxe 220
Portabel skrivmaskin, modell Deluxe 220, tillverkad av Brother. Svartlackerad metall. QWERTY-tangentbord.
Bruksskick med slitage. Funktion ej testad.
Bedömd period
1900-talets senare del
100 SEK