Auktioner Glas SKÅLAR 2 Orrefors, Fuga. D:21cm. (bruksslitage, repor)

Bilder SKÅLAR 2 Orrefors, Fuga. D:21cm. (bruksslitage, repor)

SKÅLAR 2 Orrefors, Fuga. D:21cm. (bruksslitage, repor)

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28