Auktioner RADIOMÖBEL, Luxor "Kristina", 1900-talets mitt, mahogny, H: 86x 77x 36cm (slitage, ej funktionstestad)
Bilder RADIOMÖBEL, Luxor "Kristina", 1900-talets mitt, mahogny, H: 86x 77x 36cm (slitage, ej funktionstestad)
RADIOMÖBEL, Luxor "Kristina", 1900-talets mitt, mahogny, H: 86x 77x 36cm (slitage, ej funktionstestad)