Auktioner RADIOMÖBEL, Luxor "Kristina", 1900-talets mitt, mahogny, H: 86x 77x 36cm (slitage, ej funktionstestad)

Bilder RADIOMÖBEL, Luxor "Kristina", 1900-talets mitt, mahogny, H: 86x 77x 36cm (slitage, ej funktionstestad)

RADIOMÖBEL, Luxor "Kristina", 1900-talets mitt, mahogny, H: 86x 77x 36cm (slitage, ej funktionstestad)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona