Bilder Lars Fredin, Bägare, Silver, Söderhamn 1830
Lars Fredin, Bägare, Silver, Söderhamn 1830
Lars Fredin 1825-1864, Söderhamn år 1930. Höjd 19cm, vikt 193g. Enstaka bucklor, lagning samt bruksslitage.
700 SEK