Auktioner Skulpturer & Konsthantverk OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, väggskulpturer, trä, monogramsignerad BF och daterad -81
Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, väggskulpturer, trä, monogramsignerad BF och daterad -81
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, väggskulpturer, trä, monogramsignerad BF och daterad -81
Äpple mått 26 x 21, inkl. ram 36,5 x 36,5 cm samt fjäril mått 7 x 9, inkl. ram. 17 x17 cm