Auktioner MATSALSMÖBEL, 5 del, 1950-/60-tal

Bilder MATSALSMÖBEL, 5 del, 1950-/60-tal

MATSALSMÖBEL, 5 del, 1950-/60-tal

250 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Fanerad, omfattande matbord med 2 iläggsskivor à 35 cm vardera, 4 stolar med spjälor i rygg, fotavslutningar av mässing, fast stoppad sits, bordets höjd 74, diameter 105, stolens sitthöjd 45 cm

200 SEK

Värdering

1 000 SEK

Värdering

600 SEK