Auktioner Övrigt KORG rotting 1900-talets första hälft. H:37x 80x 45cm. slitage

Bilder KORG rotting 1900-talets första hälft. H:37x 80x 45cm. slitage

KORG rotting 1900-talets första hälft. H:37x 80x 45cm. slitage

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

Värdering

400 SEK

100 SEK