Auktioner UPPLÄGGNINGSFAT 2st Göteborg Anna / Rörstrand Anna. Ca 35x25cm. (nagg, krackeleringar)

Bilder UPPLÄGGNINGSFAT 2st Göteborg Anna / Rörstrand Anna. Ca 35x25cm. (nagg, krackeleringar)

UPPLÄGGNINGSFAT 2st Göteborg Anna / Rörstrand Anna. Ca 35x25cm. (nagg, krackeleringar)

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

100 SEK

300 SEK