Bilder RÖRSTRAND.

RÖRSTRAND.

Värdering: - SEK

Blandad kompott & skick.
Bruksslitage, grytunderlägg Ostindia har nagg.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

100 SEK

300 SEK

Värdering

300 SEK