Bilder Diverse. Bl.a Kockums, Vagnslykta, Krönt trämått m.m.
Diverse. Bl.a Kockums, Vagnslykta, Krönt trämått m.m.
Blandad kompott & skick.
Bruksslitage, emaljskador, rost, smuts.
Funktion okänd, ingen funktionsgaranti lämnas.