Auktioner Övrigt Diverse. Bl.a Kockums, Vagnslykta, Krönt trämått m.m.

Bilder Diverse. Bl.a Kockums, Vagnslykta, Krönt trämått m.m.

Diverse. Bl.a Kockums, Vagnslykta, Krönt trämått m.m.

180 SEK

Värdering: - SEK

Blandad kompott & skick.
Bruksslitage, emaljskador, rost, smuts.
Funktion okänd, ingen funktionsgaranti lämnas.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902