Auktioner Keramik & Porslin Kruka/ytterfoder. Majolika Jugend.

Bilder Kruka/ytterfoder. Majolika Jugend.

Kruka/ytterfoder. Majolika Jugend.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 16cm hög & 19x19cm.
Krackeleringar, sprickor, glasyrnagg.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

70 SEK