Auktioner Tord Falk, färglitografi

Bilder Tord Falk, färglitografi

Tord Falk, färglitografi

Värdering: - SEK

"New Sweden", signerad och numrerad 101/360.

Österlens Auktioner

Fabriksgatan 36
272 36 Simrishamn

info@osterlensauktioner.se
0414-411 300

275 SEK

Värdering

400 SEK