Auktioner ERIK WESSEL-FOUGSTEDT

Bilder ERIK WESSEL-FOUGSTEDT

ERIK WESSEL-FOUGSTEDT

0 SEK

Värdering: - SEK

Litografi, "Stadsbild", signerad samt numrerad 226/310, ram 35x48,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina