Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

0 SEK

Värdering: - SEK

Olja på duk, "Naturscen vid sjö", signerad G.Sundberg, ram 51,5x67,5 cm, bild 40,5x56,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

100 SEK

300 SEK

Värdering

300 SEK