Auktioner Belysning VAGNSLYKTA plåt/glas 1900-talets början. H: 45cm. bruksslitage

Bilder VAGNSLYKTA plåt/glas 1900-talets början. H: 45cm. bruksslitage

VAGNSLYKTA plåt/glas 1900-talets början. H: 45cm. bruksslitage

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

7 timmar

200 SEK

7 timmar

1 200 SEK

7 timmar
7 timmar

250 SEK