Bilder Koppar med fat 2st, Kuznetsov, Ryssland, 18/1900-tal
Koppar med fat 2st, Kuznetsov, Ryssland, 18/1900-tal
Med handmålad dekor och förgyllning. Stämplade.
17 timmar
650 SEK
17 timmar
200 SEK