Bilder BERTIL VALLIEN (F. 1938), 2 Skålar, glas, Kosta 1975, sign, nr S7593
BERTIL VALLIEN (F. 1938), 2 Skålar, glas, Kosta 1975, sign, nr S7593
Proveniens: En privat samling, Växjö. Höjd 15 cm, diameter 14 cm. Bruksskick.