Bilder BERTIL VALLIEN, Skål, blästrad dekor, Boda-Åfors, signerad & numrerad
Proveniens: En privat samling, Växjö. Bär signering: Boda-Åfors V 203:210 B Vallien tillhör 380RA. Inga anmärkningar. Höjd 15,5 cm, diameter 20,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Stockholm