Bilder SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig, 1800-tal

SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig, 1800-tal

1 år 25 dagar

2023-03-25 00:00

500 SEK

Värdering: - SEK

L: 19,5 cm. Ej fungerande mekanism, ålders & bruksslitage.

Knutson och Bloom Auktioner

Baron Rappes väg 28
363 42 Braås

info@knutsonbloomauktioner.se
0709-113614, 0705-771086

Jordspett för Radio. A17

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar