Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Skulpturgrupp Katt Metall 1900-tal

Bilder Skulpturgrupp Katt Metall 1900-tal

Skulpturgrupp Katt Metall 1900-tal

1 år 2 månader 24 dagar

2023-03-30 20:34

500 SEK

Värdering: - SEK

Skulptur föreställandes en katt på ett stängsel.
Osignerad

Höjd: 18 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar

Sculpture group with Cat, Metal 20th Century
Sculpture depicting a cat on a fence.
Unsigned.
Height: 18 cm

Condition: Age-based wear, scratches and marks, no other remarks

Dalahästar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 16 dagar

div halmslöjd

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 1 månad 16 dagar

korg i halmslöjd

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 1 månad 16 dagar

öltupp i trä

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 1 månad 16 dagar