Bilder Leonard Svensson "Synden" Skulptur 2000-tal

Leonard Svensson "Synden" Skulptur 2000-tal

9 månader 27 dagar

2023-06-01 20:36

100 SEK

Värdering: - SEK

Konstnär född: 1990
Skulptur tillverkad av självbrännande lera och akrylfärg.
Signerad: Lelle S

Höjd: 39 cm

Leonard Svensson "The Sin" 21st Century
Artist born: 1990

Sculpture made of self-hardening clay and acrylic paint.
Signed: lelle S

Height: 39 cm

Condition: No remarks

Tomte i terrakotta Höjd 66 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 3 dagar

Gustavsberg Parian

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 3 dagar

Trägubbe Trygg Höjd 28 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 3 dagar

Träfigurer

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 3 dagar