Bilder Professorsfrack 1950-tal

Professorsfrack 1950-tal

9 månader 27 dagar

2023-06-01 19:24

100 SEK

Värdering: - SEK

Frack i tre delar. Svart.
Väst, byxa, och rock.
Märkt: Ohlssons Malmö 1957

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Professor´s Tailcoat 1950s
Three-piece evening suit. Black.
Vest, trousers, and coat.
Labelled: Ohlssons Malmö 1957

Condition: Minor usage wear, minor age-based wear, no other remarks

Hattaskar & hattar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 3 dagar